

- Szampon chlebowy 400ml Aquafarina Fermenti
- Szampon chlebowy 250ml Aquafarina Fermenti
- Tonik kojąca mgiełka do twarzy 200ml Veoli Botanica
- Eliksir z retinolem (0,3%) 15ml Lynia
- Mleczna emulsja oczyszczająca do twarzy 200ml Veoli Botanica
- Wygładzający peeling do twarzy z pestkami owoców 90ml
- Maseczka gommage z efektem rozświetlającym 90ml Veoli Botanica
- Krem do twarzy na dzień dogłębnie nawadniający 50ml Veoli Botanica
- Krem do twarzy na noc z ochroną lipidową 50ml Veoli Botanica
- Masło do twarzy i ciała Oczarowanie 65g Miodowa Mydlarnia
- Masło do twarzy i ciała Dla Królewny 65g
- Puder do kąpieli Malinowa Landrynka 180g Miodowa Mydlarnia
Nawilżający krem do rąk Happy Hands Granat Paczula 50ml
Opis
Zatroszcz się o swoje dłonie. Ten naturalny krem mocno nawilża, głęboko odżywia i błyskawicznie regeneruje skórę dłoni. Tworzy na niej ochronny film, który zapobiega utracie wilgoci. Działa także przeciwstarzeniowo. Ma to coś, czego szukasz w kremie do rąk – szybko się wchłania, więc od razu możesz działać. Idealny do nawilżenia, kiedy jesteś w biegu.
W tym kremie zawarte jest wszystko, co najlepsze, aby skóra dłoni była zadbana i chroniona. To prawdziwe bogactwo składników nawilżających, regenerujących i ochronnych. Połączone ze sobą mają bardzo intensywne, wielokierunkowe działanie. Pro-składnik – ekstrakt z kwiatów białej lilii – ma właściwości wygładzające, przeciwzapalne i ochronne. Dodatkowo działa nawilżająco i zmiękczająco. Ponadto składniki kremu zapewniają:
- działanie przeciwstarzeniowe – olej marula zwalcza wolne rodniki. Ekstrakt z aloesu ma właściwości przeciwstarzeniowe. Z kolei witamina E jest bardzo silnym naturalnym antyoksydantem, a ekstrakt z owsa ma działanie przeciwutleniające,
- łagodzenie i regenerację – masło shea pobudza regenerację i łagodzi podrażnienia. Olej kukui jest niezwykle skuteczny w odbudowie uszkodzonego naskórka, łagodzi podrażnienia i regeneruje. Olej z nasion pomidora pobudza regenerację uszkodzeń, a ekstrakt z kwiatów białej lilii wspomaga regenerację skóry,
- nawilżanie i ochronę – to zasługa ekstraktu z aloesu, ekstraktu z kwiatów białej lilii, masła shea, oleju marula i alantoiny.
INCI:
Aqua, Butyrospermum Parkii Butter, Isoamyl Laurate*, Propanediol, Caprylic/Capric Triglyceride*, Cetearyl Alcohol*, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate*, Aleurites Moluccana Seed Oil, Solanum Lycopersicum Seed Oil, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Avena Sativa Kernel Extract, Lilium Candidum Flower Extract*, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Allantoin, Xanthan Gum*, Glyceryl Caprylate*, Tetrasodium Glutamate Diacetate*, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum, Citric Acid
*składniki posiadające certyfikat naturalności