- Mydło naturalnie pielęgnujące Spicy Orange 100g
- Krem odżywczo – odbudowujący Siemię Wosk pszczeli 30ml
- Chałwa - półkula kąpielowa 60g Ministerstwo Dobrego Mydła
- Lekki kremik pod oczy Chaber Bławatek Arnika Pietruszka 15ml
- Zioła do nasiadówek dla Kobiet w przypadku infekcji intymnych 40G
- Krem intensywna regeneracja - skóra sucha, atopowa, wrażliwa, dojrzała PLUM 50ml
- Półkula kąpielowa Czekolada 50g
- Regenerująca sól magnezowa do kąpieli Pomarańcza i Cynamon 650g
- Świeca do masażu z olejem arganowym Pomarańcza & Chilli 125ml
- Płyn do prania tkanin białych i jasnych KIWI 1l
- Olejek po goleniu i do brody - Doberman 30ml
- Płyn do płukania KWIATOWY 1L
Olejek eteryczny lawendowy 10ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalniOpis
Zapach lawendy pomaga wyciszyć umysł, sprzyja relaksacji i przywodzi na myśl zalane słońcem prowansalskie łąki. Lawenda to olejek stosowany w perfumiarstwie. Jego intensywny aromat może być uzupełnieniem do kąpieli, a nawet prania*, dyfuzora*, sauny* lub odkurzacza*. Połączony z olejem bazowym MOKOSH tworzy prawdziwy eliksir piękna, który możesz wykorzystać do relaksacyjnego masażu.
Zastosowanie:
- Aromatyczna kąpiel
- Aromatyczny masaż
- Aromatyczny okład
- Aromatyzacja powietrza
- Dodatek kosmetyczny
Uwaga: Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie stosować bezpośrednio na skórę w postaci nierozcieńczonej. Nie stosować w razie nietolerancji któregokolwiek składnika. Nie stosować w ciąży i u dzieci poniżej 3 lat. Nie stosować na błony śluzowe. Unikać bezpośredniego kontaktu z oczami.
Ingredients (INCI): Lavandula Angustifolia Oil, Linalool•, Limonene•, Eugenol•, Coumarin•, Geraniol•, Benzyl Benzoate•
• Składnik budulcowy olejku eterycznego
*Tylko w przypadku jeśli producent danego urządzenia wskazuje użycie olejków eterycznych w instrukcji.
Naturalne olejki eteryczne to produkty skoncentrowane, lotne oraz nierozpuszczalne w wodzie, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa kilka porad jak z nich korzystać w saunie suchej aby uniknąć samozapłonu olejków:
- Stosuj olejki eteryczne z przekonaniem o ich aromaterapeutycznych właściwościach, czerpiąc przy tym przyjemność z piękna ich zapachów.
- Nie stosuj olejków bezpośrednio na rozgrzane kamienie w saunie.
- Ostrożnie dozuj olejki zapachowe. Lepiej dać mniej kropel niż przesadzić. Zawsze dostosuj ilość kropel do wielkości sauny.
- Najlepiej użyj kulki z kruszonego lodu z przygotowanym wcześniej olejkiem na jej górze. Lód schłodzi kamienie i ochroni olejek przed gorącymi kamieniami.
- Jeżeli nie posiadasz kruszonego lodu bardzo dokładnie wymieszaj olejek w gorącej wodzie i wylej na schłodzone wcześniej kamienie. Uwaga! Aby zapobiec samozapłonowi olejku kamienie muszą być schłodzone poniżej 200⁰C!