Producenci
- Żel pod prysznic dla facetów 8w1 300/500ml
- Balsam do ciała z retinalem 200ml
- Róż w kremie 15ml
- Szampon w kostce Humektantowy HIBISKUS 85g
- Olej nagietkowy 50ml
- Proszek do zmywarki, 60 zmywań 1,2kg
- SYLVECO Natur Blanc Pasta do zębów ARCTIC MINT odświeżająca 100ml
- Szampon Skrzyp Tatarak do każdego rodzaju włosów 250ml
- PURE FACE TOWELS - białe opakowanie, Jednorazowe ręczniki do twarzy 80szt
- Preparat punktowy na wypryski Kryzysowy Narzeczony 15ml
- Organique Black Orchid Musujący Puder Do Kąpieli 450 G
- Naturalna Kredka do brwi NR 85 Średni brąz
Dziki szampon dla facetów 1w1 300ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dla facetów od 3 do 333 lat. Do włosów od 3 mm do 3 m, z balejażem, z pasemkami, tlenionych, farbowanych i tych męskich. Jasnych i ciemnych. Prostych i kręconych. Tych na górze i tych na dole. Do mycia rano i wieczorem. Przed i po, ale zdecydowanie polecamy przed, jeśli wiesz, o co nam chodzi... Idealny dla łysych jako polerka.
Sposób użycia:
Weź trochę szamponu i umyj nim włosy. Jeśli nosisz kitkę lub kucyka, to przed myciem sugerujemy włosy rozpuścić. Po umyciu spłucz.
INCI: Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Vegetable Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Quercus Petraea Bark Extract, Eleutherococcus Senticosus Root Extract, Equisetum Arvense leaf Extract, Arctium Lappa Root Extract, Galium Verum Extract, Sodium Cocoyl Isethionate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum
