Producenci
- Krem nawilżający MIŁOŚĆ dla cery naczyniowej i zaczerwienionej 30ml
- Szampon w kostce 'Owsiany' 70g refil / box
- Hydrofilowy olejek do oczyszczania 200ml
- Maść na pajączki i żylaki 90ml
- Ekologiczne tabletki do zmywarki 25 szt. Najskuteczniejsze! CERTYFIKOWANE, DLA WEGAN, Pierpaoli Ekos
- Naturalny korektor do twarzy, Felicea, Numer 42, CIEPŁY PIASEK,
- Krem do rąk Winter Punch 70g
- Dezodorant w kulce dla dzieci, JABŁKO I ALOES, od 5 roku życia, 50ml
- Youth Essence Serum odmładzające 30ml
- Dezodorant pod pachy 120ml
- Nawilżająca maska do twarzy Basic Care HYDRATION 50ml
- Nabłyszczacz do zmywarki 500ml
Balsam bez spłukiwania dodający objętości PUMP IT UP 150ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Hydrolizowane proteiny z owsa i zoptymalizowany lipokompleks ceramidów, glikolipidów oraz fosfolipidów ze słonecznika dodatkowo dbają o strukturę włosów. Połączenie wielocukrów i peptydów, pozyskiwanych z migdałów, prawoślazu lekarskiego i lnu tworzy na powierzchni włosa biofilm, który nawilża, nabłyszcza i nadaje włosom objętości. Skrobia z tapioki wygładza pasma, a dodatek inuliny i quaternizowanej pochodnej miodu działają nawilżająco. Balsam o lekkiej, nieobciążającej formule, aplikowany od nasady, optycznie zagęszcza włosy, bez sklejania i usztywniania ich. Nadaje się do każdego rodzaju włosów, bez względu na porowatość.
Sposób użycia:
niewielką ilość balsamu rozprowadź na dłoniach, a następnie zaaplikuj na umyte i odsączone z wody włosy u nasady (nie nakładaj na włosy na długości). Wysusz przy pomocy suszarki i ciesz się objętością przez cały dzień.
INCI:
Aqua, Cetearyl Alcohol, PVP, Inulin, Tapioca Starch, Behentrimonium Methosulfate, Octyldodecanol, Hydrolyzed Oats, Hydrogenated Coco-Glycerides, Helianthus Annuus Seed Extract, Linum Usitatissimum Seed Extract, Althaea Officinalis Root Extract, Prunus Amygdalus Dulcis Fruit Extract, Sodium Laneth-40 Maleate/Styrene Sulfonate Copolymer, VP/DMAPA Acrylates Copolymer, Hydroxypropyltrimonium Honey, Xanthan Gum, Tocopheryl Acetate, Parfum, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Benzalkonium Chloride, Linalool, Limonene.
