
- Zestaw do wyrobu kul do kąpieli w domu
- Cukrowy peeling do ciała Grejpfrut Papaja 200g
- PURE FACE TOWELS - granatowe opakowanie, Jednorazowe ręczniki do twarzy 80szt
- Olej z pestek winogron 50g
- Serum pod oczy z ekstraktem z kawy 10ml
- Wosk zapachowy Biały Bambus & Melon 60g
- Woda perfumowana ,,Uniesienie" 8,5ml
- Szampon w kostce 'Owsiany' 70g refil / box
- Krem do twarzy dla skóry trądzikowej Anti Acne Dermo Expert 50ml
- Kwas hialuronowy trójcząsteczkowy 3% 30ml / 50ml
- Żel oczyszczający do rąk i higieny intymnej dla niemowląt, z ekstraktem z owsa z upraw ekologicznych, 300ml
- Nawilżająco regenerujące masło do ciała Drzewo Sandałowe 200g
Sól do zmywarki 2kg
Cena regularna:
towar niedostępny

Opis
Prawidłowe funkcjonowanie zmywarki zapewnia filtr wody, który do właściwego działania potrzebuje soli. Regeneruje ona filtr, dzięki czemu woda wciąż jest przez niego zmiękczana, a Twoje naczynia są zawsze lśniące i bez zacieków.
Stosowanie Soli do zmywarki BALJA jest szczególnie ważne, kiedy woda dostarczana do urządzenia jest średnio twarda lub twarda. Nie zastąpi jej ani sól kuchenna, która nadaje smak naszym potrawom, ani sól używana do kąpieli, pomagająca nam się zrelaksować - zawierają one różne minerały i dodatki, które dodatkowo zanieczyszczą filtr. Brak soli również wpływa negatywnie na urządzenie, w konsekwencji naczynia staną się matowe, z nieestetycznymi, białymi zaciekami.
Sól do zmywarki pakowana jest w tekturowe pudełko, nadające się w całości do recyklingu, a specjalnie wyprofilowane otwarcie opakowania ułatwi dozowanie soli. Można też wielokrotnie je zamykać.
Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian.
Z DUMĄ WYPRODUKOWANO W POLSCE.
Masa netto: 2000 g (2 kg)
Skład:
Chlorek sodu. Produkt zgodny z normą EN 973.